| INVENTORY ID | 12325400000 |
| TITLE | PT TECH 14" DISC ONLY |
| MANUFACTURER | PT TECH |
| MODEL CLASS OR CODE | N/A |
| DISC DIAMETER | 14" NON VENTED |
| TYPE OF COIL | N/A |
| COIL NUMBER | N/A |
| AISE MOTOR BASE SIZE | 1 1/2" DIA X 4 7/8" THRU, STRAIGHT, NO KEYWAY CUT |
| 1 HOUR RATING | N/A |
| 1/2 HOUR RATING | N/A |
| OLD STYLE OR NEW STYLE | N/A |