| INVENTORY ID | 12324500000 |
| TITLE | PT TECH 21" DISC ONLY |
| MANUFACTURER | PT TECH |
| MODEL CLASS OR CODE | N/A |
| DISC DIAMETER | 21" NON VENTED |
| TYPE OF COIL | N/A |
| COIL NUMBER | N/A |
| AISE MOTOR BASE SIZE | 2 5/8" DIA X 4 1/2" THRU, TAPERED, KEYWAY 5/8" X 5 1/16" |
| 1 HOUR RATING | N/A |
| 1/2 HOUR RATING | N/A |
| OLD STYLE OR NEW STYLE | N/A |