| INVENTORY ID | 12323900000 |
| TITLE | PT TECH 24" DISC ONLY |
| MANUFACTURER | PT TECH |
| MODEL CLASS OR CODE | N/A |
| DISC DIAMETER | 24" |
| TYPE OF COIL | N/A |
| COIL NUMBER | N/A |
| AISE MOTOR BASE SIZE | TAPERED 3" DIA - 5" THRU, KEYWAY 1/4" X 3/4" |
| 1 HOUR RATING | N/A |
| 1/2 HOUR RATING | N/A |
| OLD STYLE OR NEW STYLE | N/A |