| INVENTORY ID | 12293400000 |
| TITLE | QTY (2) 50 TON (24 TON LOAD EACH SIDE), MCKISSICK COM-821,TWIN CRANE HOOK |
| CAPACITY | 24-T-50 |
| MANUFACTURER | MCKISSICK |
| OVERALL LENGTH - A: | 29" |
| OVERALL WIDTH - B: | 18 1/2" |
| C: | 8 1/2" |
| D: | 5" |
| E: | 10" |
| F: | 2 1/4" |
| G: | 3 1/2" |
| H: | 6" |
| I: | 3 1/2" |
| J: | 10" |
| WITH NUT: YES / NO | NO NUT / NO THREADS |