| INVENTORY ID | 12285400000 |
| TITLE | 600 AMP, 4.76 VOLT, ABB BROWN BOVERI, HPL-C, FUSED, INDOOR, LOAD BRAKE INTERRUPTER SWITCH |
| AMPERAGE | 600 |
| VOLTAGE | 4.76 KV |
| MANUFACTURER | ABB BROWN BOVERI |
| SERIAL NUMBER | 41249 |
| FUSEABLE | YES |
| WINDOW | YES |
| DEPTH | 58" |
| WIDTH | 45" |
| HEIGHT | 90" |