| INVENTORY ID | 12273900000 |
| TITLE | (4) 200/400 HP, 230/460 VOLT, NEMA 6, ALLEN BRADLEY 509-GOD LINE STARTER - $3,750 EACH, MOTOR CONTROL STARTER |
| HP | 200 / 400 |
| VOLTAGE | 230 / 460 |
| MANUFACTURER | ALLEN BRADLEY |
| NEMA SIZE | 6 |
| AMP RATING | 540 |
| CATALOG OR MODEL NUMBER | 509-GOD |
| DEPTH | 10" |
| WIDTH | 16" |
| HEIGHT | 30" |