![]()
| INVENTORY ID | 12272300000 |
| TITLE | 800 AMP, 3 POLE, 600 VOLT, WESTINGHOUSE, MA3800FS, MOLDED INSULATED CASE BREAKER - $1.095 |
| AMP | 800 |
| MANUFACTURER | WESTINGHOUSE |
| CAT | MA3800FS |
| POLES | 3 |
| VOLTS | 600 |
| TRIPS | 42 KA @ 240V, 30 KA @ 480V, 22 KA @ 600V |
| HEIGHT | 16" |
| WIDTH | 8 1/4" |
| DEPTH | 5" |