![]()
| INVENTORY ID | 12271300000 |
| TITLE | 250 AMP, 600 VOLT, WESTINGHOUSE, HMCP250F5C, MOLDED INSULATED CASE BREAKER - $395 |
| AMP | 350 |
| MANUFACTURER | GENERAL ELECTRIC |
| CAT | HMCP250DF5C |
| POLES | 3 |
| VOLTS | 600 |
| TRIPS | ADJUSTABLE 1600/2500 AMP |
| HEIGHT | 10" |
| WIDTH | 4 1/2" |
| DEPTH | 4 1/2" |