![]()
| INVENTORY ID | 12271200000 |
| TITLE | 350 AMP, 600 VOLT, GENERAL ELECTRIC, THLC436350, MOLDED INSULATED CASE BREAKER - $695 |
| AMP | 350 |
| MANUFACTURER | GENERAL ELECTRIC |
| CAT | THLC436350 |
| POLES | 3 |
| VOLTS | 600 |
| TRIPS | ADJUSTABLE 1600/2500 AMP |
| HEIGHT | 13" |
| WIDTH | 6" |
| DEPTH | 5 1/2" |