![]()
| INVENTORY ID | 12270500000 |
| TITLE | 500 AMP 600 VOLT, GENERAL ELECTRIC, TJ42605, MOLDED INSULATED CASE BREAKER - $695 |
| AMP | 500 |
| MANUFACTURER | GENERAL ELECTRIC |
| CAT | TJ4V2605 |
| POLES | 3 |
| VOLTS | 600 |
| TRIPS | MIRCRO VERSA TRIP - ADJUSTABLE |
| HEIGHT | 10" |
| WIDTH | 8 1/4" |
| DEPTH | 4 1/2" |