![]()
| INVENTORY ID | 12270200000 |
| TITLE | 800 AMP, 3-POLE, 600 VOLT, WESTINGHOUSE, MAS3800F, MOLDED INSULATED CASE CIRCUIT BREAKER - $1,095 |
| AMP | 800 |
| MANUFACTURER | WESTINGHOUSE |
| CAT | MAS3800F |
| POLES | 3 |
| VOLTS | 600 |
| TRIPS | (3) Adjustable 600 AMP |
| HEIGHT | 16" |
| WIDTH | 8 1/4" |
| DEPTH | 4" |