| INVENTORY ID | 12255200000 |
| TITLE | (1) 1200 AMP, SQUARE-D, BLD231200, 3-POLE, FUSED, PRESSURE DISCONNECT SWITCH - $3950 |
| AMPS | 1200 |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| MODEL NUMBER | BLD231200 |
| VOLTAGE | 250 |
| NUMBER OF POLES | 2 |
| WINDOW | YES |
| FUSEABLE | NO |
| HEIGHT | 42" |
| WIDTH | 18" |
| DEPTH | 12" |