| INVENTORY ID | 12248400000 |
| TITLE | QTY. (8) SIZE 2.5, KOPPERS, RIGID, STRAIGHT, MOTOR COUPLING - LIKE NEW |
| SIZE | 2.5 |
| MANUFACTURER | KOPPERS |
| TYPE | RIGID |
| BORED FOR MOTOR FRAME | STRAIGHT |
| HALF OR FULL COUPLING | HALF |
| FLANGE DIAMETER | 8 3/8" |
| NO. OF BOLT HOLES | 6" |
| SIZE OF BOLT HOLES | 1/2" |
| KEYWAY SIZE | 3/4" X 3/8" X 3" |