| INVENTORY ID | 12234200000 |
| TITLE | SIZE 3.5, KOP-FLEX, SIZE 3.5, FLEX MOTOR COUPLING, BORED FOR 612 MOTOR - QTY (2) |
| SIZE | 3.5 |
| MANUFACTURER | KOP-FLEX |
| TYPE | FLEX |
| BORED FOR MOTOR FRAME | 612 |
| HALF OR FULL COUPLING | HALF |
| FLANGE DIAMETER | 11" |
| NO. OF BOLT HOLES | 8 |
| SIZE OF BOLT HOLES | 3/4" |
| KEYWAY SIZE | 3/4" X 14" |