![]()
| INVENTORY ID | 12233500000 |
| TITLE | 2000 AMP, 600 VOLT, WESTINGHOUSE, PC32000F, MOLDED INSULATED CASE BREAKER - $1,950 |
| AMP | 2000 |
| MANUFACTURER | WESTINGHOUSE |
| CAT | PC32000F |
| POLES | 3 |
| VOLTS | 600 |
| TRIPS | INTERRUPTION CAPACITY - 100KA AT 480V |
| HEIGHT | 22" |
| WIDTH | 12" |
| DEPTH | 9" |