| INVENTORY ID | 12229200000 |
| TITLE | NEMA 6, SQUARE-D, CLASS 6140, MANUAL MAGNETIC DISCONNECT SWITCH |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 6 |
| CLASS | MPS1185508202300 |
| POLE | 2 |
| CONTACTOR TYPE | SQUARE-D |
| HEIGHT | 51" |
| WIDTH | 40" |
| DEPTH | 20" |
| WIRING DIAGRAM | 1185508202300 |
| VOLTAGE | 230 |