| INVENTORY ID | 12186800000 |
| TITLE | 23", SQUARE-D, TYPE 5010T, SERIES, COIL #W23253A, DC BRAKE (RBO) |
| SIZE | 23" |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| COIL TYPE | SERIES |
| TYPE OR BULLETIN | 5010T |
| COIL NUMBER | W23253A |
| HORSEPOWER AT 30 MINUTE | 160/205 |
| RESISTANCE | .0025 |
| VOLTAGE | 230 |
| DUTY | CONT |