| INVENTORY ID | 12172200000 |
| TITLE | SQUARE-D, NEMA 6, DUPLEX BRIDGE, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 6 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | DUPLEX BRIDGE |
| TYPE | M |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 6 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 72" |
| CABINET WIDTH | 78" |
| CABINET DEPTH | 26" |
| WIRING DIAGRAM | C1267710-87-3 |