![]()
| INVENTORY ID | 12148100000 |
| TITLE | SQUARE-D NEMA 5A, BRIDGE DUPLEX, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 5 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | BRIDGE DUPLEX |
| TYPE | M |
| VOLTS | 230 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 77" |
| CABINET WIDTH | 101" |
| CABINET DEPTH | 17" |
| WIRING DIAGRAM | E0030163-004-02 |