![]()
| INVENTORY ID | 12148000000 |
| TITLE | CLARK, NEMA 5, TROLLEY, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | CLARK |
| NEMA SIZE | 5 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | TROLLEY |
| TYPE | KD |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 5 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 76" |
| CABINET WIDTH | 37" |
| CABINET DEPTH | 20" |
| WIRING DIAGRAM | C91-280082 |