| INVENTORY ID | 12133300100 |
| TITLE | SIZE 4, KOP-FLEX, FLEX MOTOR COUPLING, BORED FOR 614 MOTOR |
| SIZE | 4 |
| MANUFACTURER | KOP-FLEX |
| TYPE | FLEX |
| BORED FOR MOTOR FRAME | 614 |
| HALF OR FULL COUPLING | HALF |
| FLANGE DIAMETER | 12 1/2" |
| NO. OF BOLT HOLES | 8 |
| SIZE OF BOLT HOLES | 3/4" |
| KEYWAY SIZE | 1" |