![]()
| INVENTORY ID | 12128800000 |
| TITLE | HUBBELL, NEMA 4, BRIDGE, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | HUBBELL |
| NEMA SIZE | 4 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | BRIDGE |
| TYPE | 5210 |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 4 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 68" |
| CABINET WIDTH | 33" |
| CABINET DEPTH | 17" |
| WIRING DIAGRAM | HC04E0802501 |