![]()
| INVENTORY ID | 12115200000 |
| TITLE | CLARK, NEMA 6, HOIST, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | CLARK |
| NEMA SIZE | 6 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | HOIST |
| TYPE | N/A |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 4 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 84" |
| CABINET WIDTH | 65 1/2" |
| CABINET DEPTH | 21" |
| WIRING DIAGRAM | C280078 |