![]()
| INVENTORY ID | 12115100000 |
| TITLE | SQUARE-D, NEMA 5, DUPLEX BRIDGE, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 5 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | DUPLEX BRIDGE |
| TYPE | M |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 6 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 78" |
| CABINET WIDTH | 101" |
| CABINET DEPTH | 17" |
| WIRING DIAGRAM | E0038751-001-02 |