![]()
| INVENTORY ID | 12113300000 |
| TITLE | 3000 AMP, 1,000 VOLT, 2-POLE, FILNOR, #14171 EBM-30-2-2N-TB-W, NON-FUSED, DC SAFETY SWITCH (R) - $3,250 |
| AMPERAGE | 3000 |
| VOLTAGE | 1,000 |
| NUMBER OF POLES | 2 |
| FUSIBLE | NO |
| MANUFACTURER | FILNOR - #1417EBM-30-2-2N-TB-W |
| HEIGHT | 50" |
| WIDTH | 30" |
| DEPTH | 19" |