![]()
| INVENTORY ID | 12080400000 |
| TITLE | (3) - LIKE NEW - 200 AMP, 600 VOLT, 3-POLE, SQUARE-D, HU364AWKSLCVW, NON-FUSED, AC SAFETY SWITCH - $495 EACH |
| AMPERAGE | 200 |
| VOLTAGE | 600 ACV |
| NUMBER OF POLES | 3 |
| FUSIBLE | NO |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| HEIGHT | 28 1/2" |
| WIDTH | 18" |
| DEPTH | 8" |