| INVENTORY ID | 12076400000 |
| TITLE | SIZE 6, K POWER PRODUCTS, FLEX MOTOR COUPLING, BORED FOR 620 MOTOR |
| SIZE | 6 |
| MANUFACTURER | K POWER PRODUCTS |
| BORED FOR MOTOR FRAME | MD620 |
| HALF OR FULL COUPLING | HALF |
| FLANGE DIAMETER | 18" |
| NO. OF BOLT HOLES | 14" |
| SIZE OF BOLT HOLES | 7/8" |
| KEYWAY SIZE | 1 1/2" |