| INVENTORY ID | 12064900000 |
| TITLE | 10" BRAKE WHEEL (R), CRANE BRAKE WHEEL |
| DIAMETER | 10 |
| AISE | NON-AISE |
| FACE WIDTH "F" | 3 3/4" |
| HUB OFFSET "O" | 5 1/8" |
| HUB LENGTH "H" | 5 1/4" |
| BORE DIAMETER "B" | .812 |
| BORE TAPER PER FOOT | STRAIGHT |
| KEYWAY WIDTH "S" | NONE |
| KEYWAY DEPTH "T" | NONE |