![]()
| INVENTORY ID | 12064200000 |
| TITLE | QTY. (2) 2500 AMP, 600V, WESTINGHOUSE, PC32500F, MOLDED INSULATED CASE BREAKER - $2,950 EACH |
| AMP | 2500 |
| MANUFACTURER | WESTINGHOUSE |
| CAT | PC32500F |
| POLES | 3 |
| VOLTS | 600 V AC |
| TRIPS | Shunt Trip 32 to 120 V |
| HEIGHT | 22" |
| WIDTH | 12" |
| DEPTH | 13" |