![]()
| INVENTORY ID | 12045200000 |
| TITLE | 93 KVA 460 V PRI 230Y/133 V SEC, SPANG , INDOOR TRANSFORMER - $1,295.00 |
| RATING | 93 |
| PRIMARY VOLTAGE | 480 |
| SECONDARY VOLTAGE | 230 Y / 133 |
| MANUFACTURER | SPANG |
| PHASE | 3 |
| HERTZ | 60 |
| TYPE | DRY |
| WEIGHT | 709 |
| CLASS | AA |
| SERIAL NUMBER | L-15676 |
| TEMPERATURE RISE | 150 |
| DEPTH | 21" |
| WIDTH | 30" |
| HEIGHT | 31" |
| LOAD BREAK SWITCH | NO |
| MEGGER | .001 |