![]()
| INVENTORY ID | 12034400000 |
| TITLE | CUTLER HAMMER, NEMA 2, TROLLEY, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | CUTLER HAMMER |
| NEMA SIZE | 2 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | TROLLEY |
| TYPE | 900 |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 5 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 72" |
| CABINET WIDTH | 32" |
| CABINET DEPTH | 25" |
| WIRING DIAGRAM | N/A |