![]()
| INVENTORY ID | 11983300000 |
| TITLE | HUBBELL, NEMA 5, BRIDGE, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | HUBBELL |
| NEMA SIZE | 5 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | BRIDGE |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 4 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 70" |
| CABINET WIDTH | 48" |
| CABINET DEPTH | 20" |
| WIRING DIAGRAM | D65238-003 |