| INVENTORY ID | 11970100000 |
| TITLE | 600 AMP, 600 VOLT AC, 250 VOLT DC, 3-POLE, GENERAL ELECTRIC, CAT THN3366J, NON-FUSED, AC SAFETY SWITCH - $795 |
| AMPERAGE | 600 |
| VOLTAGE | 600 |
| NUMBER OF POLES | 3 |
| MANUFACTURER | GENERAL ELECTRIC |
| FUSIBLE | NO |
| HEIGHT | 48" |
| WIDTH | 24" |
| DEPTH | 9" |