![]()
| INVENTORY ID | 11965800000 |
| TITLE | 57-791-G, 43 AMP 3.20 OHMS CUTLER HAMMER , STAX-RITE, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | G11WL57-791-G |
| OHMS | 3.20 |
| MANUFACTURER | CUTLER HAMMER |
| AMPS | 43 |
| NUMBER OF TABS | 9 |
| HEIGHT | 5 5/16" |
| WIDTH | 11 1/4" |
| LENGTH | 23 3/8" |
| QUANTITY | 5 |