![]()
| INVENTORY ID | 11965200000 |
| TITLE | G11WL16, 209 AMP .160 OHMS, CUTLER HAMMER , 57-3405-2, STAX-RITE, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | G11WL16 / 57-3405-2 |
| OHMS | .160 |
| MANUFACTURER | CUTLER HAMMER |
| AMPS | 209 |
| NUMBER OF TABS | 11 |
| HEIGHT | 5 1/2" |
| WIDTH | 11 3/4" |
| LENGTH | 24 7/16" |
| QUANTITY | 1 |