![]()
| INVENTORY ID | 11964800000 |
| TITLE | HC, 213 AMP .216 OHMS POST GLOVER, G71, CRANE RESISTOR |
| TYPE | HC |
| OHMS | .216 |
| MANUFACTURER | POSTGLOVER |
| AMPS | 213 |
| CATALOG NUMBER | G71 |
| NUMBER OF TABS | 7 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 10" |
| LENGTH | 25 9/16" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 6" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 24 1/4" |
| QUANTITY | 1 |