![]()
| INVENTORY ID | 11910900200 |
| TITLE | 600 AMP, 15,000 KV, SIEMENS, FUSED, INDOOR, LOAD BRAKE INTERRUPTER SWITCH |
| AMPERAGE | 600 |
| VOLTAGE | 15,000 |
| MANUFACTURER | SIEMENS |
| PHASE | 3 |
| CATALOG OR MODEL NUMBER | S-14606 / C-12060 |
| SERIAL NUMBER | 00-75113 |
| FUSEABLE | YES |
| DEPTH | 59" |
| WIDTH | 38" |
| HEIGHT | 90" |