![]()
| INVENTORY ID | 11817300000 |
| TITLE | SQUARE-D, NEMA 3, DUPLEX BRIDGE, TYPE M, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 3 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | DUPLEX BRIDGE |
| TYPE | M |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 5 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 68" |
| CABINET WIDTH | 67" |
| CABINET DEPTH | 16" |
| WIRING DIAGRAM | 6014231113 |