![]()
| INVENTORY ID | 11683400000 |
| TITLE | G11WL32, 118 AMPS, .320 OHMS, CUTLER HAMMER, STAX-RITE 57-792-4, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | G11WL32 |
| OHMS | .320 |
| MANUFACTURER | CUTLER HAMMER |
| AMPS | 118 |
| NUMBER OF TABS | 11 |
| HEIGHT | 5 1/2" |
| WIDTH | 10" |
| LENGTH | 23 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 23 1/4" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 4 3/8" |
| QUANTITY | 9 |