![]()
| INVENTORY ID | 11654500000 |
| TITLE | HUBBELL, NEMA 3 TROLLEY DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | HUBBELL |
| NEMA SIZE | 3 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | TROLLEY |
| TYPE | 75071-001 |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 4 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 42 1/2" |
| CABINET WIDTH | 67" |
| CABINET DEPTH | 19" |