![]()
| INVENTORY ID | 11654200000 |
| TITLE | H3, 110 AMPS, .476 OHMS, POST GLOVER, PG22, CRANE RESISTOR |
| TYPE | H3 |
| OHMS | .476 |
| MANUFACTURER | POSTGLOVER |
| CATALOG NUMBER | PG22 |
| AMPS | 110 |
| NUMBER OF TABS | (5) (4) |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 25 1/2" |
| LENGTH | 12" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 24 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 1 |