| INVENTORY ID | 11652500100 |
| TITLE | 600 AMP, 6900 VOLT, SIEMENS, NON-FUSED, OUTDOOR, LOAD BRAKE INTERRUPTER SWITCH |
| AMPERAGE | 600 |
| VOLTAGE | 6,900 |
| MANUFACTURER | SIEMENS |
| PHASE | 3 |
| SERIAL NUMBER | 2-88202 |
| FUSEABLE | NO |
| WINDOW | NO |
| INDOOR OR OUTDOOR | OUTDOOR |
| DEPTH | 60" |
| WIDTH | 36" |
| HEIGHT | 96" |