![]()
| INVENTORY ID | 11641400000 |
| TITLE | CLARK, NEMA 2, TROLLEY, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | CLARK |
| NEMA SIZE | 2 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | TROLLEY |
| TYPE | RD |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 1 |
| CABINET HEIGHT | 23 1/2" |
| CABINET WIDTH | 15 1/2" |
| CABINET DEPTH | 10 3/4" |
| WIRING DIAGRAM | A-45118 |