![]()
| INVENTORY ID | 11632900000 |
| TITLE | 600 AMP, 250 VOLT DC, 240 VOLT AC, 2-POLE, CUTLER HAMMER, 4105H206H, FUSED, DC SAFETY SWITCH - $595 |
| AMPERAGE | 600 |
| VOLTAGE | 125/250 VDC - 120/240 VAC |
| NUMBER OF POLES | 2 |
| MANUFACTURER | CUTLER HAMMER |
| FUSIBLE | YES |
| HEIGHT | 43.75" |
| WIDTH | 19.25" |
| DEPTH | 11.25" |