![]()
| INVENTORY ID | 11562100000 |
| TITLE | SQUARE-D, NEMA 4, TROLLEY CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 4 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | TROLLEY |
| TYPE | L |
| VOLTS | 250 |
| NUMBER OF SPEEDS | 5 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 60" |
| CABINET WIDTH | 40" |
| CABINET DEPTH | 16" |
| WIRING DIAGRAM | 84944 |