![]()
| INVENTORY ID | 11555100000 |
| TITLE | TWSPL, 27 AMPS, 4.34 OHMS, SQUARE-D, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | TWSPL |
| OHMS | 4.34 |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| AMPS | 27 |
| NUMBER OF TABS | 42 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 11" |
| LENGTH | 26 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 25" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 2 |