![]()
| INVENTORY ID | 11524900000 |
| TITLE | 395 AMP, .057 OHMS, HUBBELL, CATALOGUE# 3005, CRANE RESISTOR |
| OHMS | .057 |
| MANUFACTURER | HUBBELL |
| AMPS | 395 |
| NUMBER OF TABS | 7 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 11" |
| LENGTH | 26 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 25 1/4" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 3" |
| QUANTITY | 6 |