| INVENTORY ID | 11523600000 |
| TITLE | K1, 200 AMP, .114 OHMS, HUBBELL, CATALOGUE# 3004 RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | K1 |
| OHMS | .114 |
| MANUFACTURER | HUBBELL |
| AMPS | 200 |
| NUMBER OF TABS | 7 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 7" |
| LENGTH | 25 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 24 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 2 1/2" |
| QUANTITY | 1 |